KONST / Litografier / Färglitografi 7685372
nr 768 5372
Färglitografi
okänd konstnär, Finland 8/60 sign. 74 mm: 56x51
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:31:21
100 kr
150 kr